Scroll to Top
اتوماسیون سیستم های اداری
  • Telecommunication systems

    Recording,Processing,Billing and Monitoring Systems are working together properly to control your office telecommunications

    Show more details
  • Hoteling Packages

    Reception,Accounting,Restaurant,Laundry,Housekeeping,Stock and ChequeBook Packages for bringing the bests for your hotel

    Show more details

چرا آوای روز ؟

طراحی بر پایه تجربه

اين واحد با تکيه بر تجارب و تخصص کارشناسان مجرب و با توجه به نياز موجود و با در نظر گرفتن علم روز و استانداردهای سيستم های نرم افزاری و سخت افزاری بنا شده است.

کارایی برتر

با توجه به روند روز افزون تکنولوژی و فناوری اطلاعات و تخصصی بودن آن ، بسياری از سازمانها جهت افزايش راندمان کاری بهتر است از ابزار جديد جهت رفع نيازهای خود استفاده کنند.

انعطاف پذیری سیستم ها

به منظور کمک به مدیران در جهت امر خطیر تصمیم گیری برای امور ، احتیاج به پیاده سازی راه حل کارا و خاص هر سیستم می باشد .

بیلینگ،مانیتورینگ،مخابراتی،نرم افزار،تلفن گویا،پیش پرداخت،قرائت کنتور برق،آوای روز،Billing,Monitoring,Communication,Prepaid,Software,IVR,Meter Reading,Avaye Rooz
شرکت آوای روز با طراحی، توسعه و تولید خلاقانه نرم افزارهای متناسب با درخواست هر سازمان، سعی در ارائه راهکارهای جامع (Total Solution)در جهت رفع نیازهای هر واحد داشته و در جهت اتوماسیون کامل سیستم های اداری و به حداقل رساندن خطاهای انسانی گام بر می دارد.
یکی از حوزه های تخصصی فعالیت این شرکت در زمینه کنترل همه جانبه سیستم های مخابراتی بوده که تأثیر بسزایی در مدیریت هزینه های سازمان دارد. این شرکت با ارائه نرم افزارهای بیلینگ ،مانیتورینگ،پیش پرداخت (Prepaid)، تلفن گویا (IVR) و ضبط مکالمات امکان کنترل همه جانبه تماس های ورودی و خروجی هر سازمان را ارائه می دهد .
هم چنین این شرکت با طراحی سامانه امور مشترکین برق، فرآیند قرائت کنتور، ثبت مقادیر و گزارش های متنوع آن را تسهیل نموده و امکان کنترل هزینه های مشترکین را در دوره های زمانی مختلف فراهم آورده است.

ACHIEVE YOUR GOALS WITH US

برخی از مشتریان ما

©تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی آوای روز می باشد